Series
Ratings
24
One Piece Season 1Rated ★ 1.5
Dexter: New BloodRated ★ 2.5
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 2.5
DexterRated ★ 2.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5- DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5