Titles you rated
MoneyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
I Am a HeroRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Jenny, JunoRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0