Titles you rated
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5