Titles you rated
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 0.5
A MuseRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
SuperchondriacRated ★ 0.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 0.5
InterstellarRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 2.5
Taare Zameen ParRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5