Titles you rated
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.0
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 2.0
The Four SeasonsRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 2.5
Blue LockRated ★ 2.5
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 1.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0