Titles you rated
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The PackageRated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
WomanRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 3.5