Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 3.5
The Living DeadRated ★ 3.0
Fatal JourneyRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 5.0
Tune in for LoveRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0