Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
StreamingRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Forbidden FairytaleRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0- One WinRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Love NonethelessRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 3.0