Movies
Ratings
2180
CopycatRated ★ 3.5
HalloweenRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
PoseidonRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
Night FliersRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Come and SeeRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
WarfareRated ★ 4.0