Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.0
LucaRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Macross Frontier: Labyrinth of TimeRated ★ 3.5
Macross Frontier: The Wings of GoodbyeRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Colorful Stage! The Movie: A Miku Who Can't SingRated ★ 5.0
Tokyo GodfathersRated ★ 3.0
Macross Delta the Movie: Absolute Live!!!!!!Rated ★ 1.0
Moana 2Rated ★ 2.0
Macross 7: The Galaxy Is Calling MeRated ★ 3.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.0
Millennium ActressRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 3.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 1.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.0
King of PrismRated ★ 2.5