Titles you rated
Kingdom Season 5Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0- Macross ZeroRated ★ 3.0
- Macross PlusRated ★ 3.5
- Macross 7Rated ★ 4.0
- Macross Dynamite 7Rated ★ 3.5
- Macross FRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 2.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 3.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
The Faraway Paladin: The Lord of Rust MountainRated ★ 2.5
The Lady Blessed by the Gorilla God is Adored by the Royal KnightsRated ★ 2.5
Hunter X HunterRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 2.5
Fruits Basket Season 3Rated ★ 3.0- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Macross DeltaRated ★ 1.5
Kingdom Season 3Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5