Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
HereticRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5