Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Black DogRated ★ 5.0
You Are My SpringRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5