Titles you rated
QueenmakerRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Nightmare TeacherRated ★ 2.5
DamnationRated ★ 4.0
Thieves of the WoodRated ★ 3.5
GothamRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
MerlinRated ★ 4.0
MerlinRated ★ 4.0
MerlinRated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
MerlinRated ★ 4.0
MerlinRated ★ 3.5- Baki Season 1: Part 2Rated ★ 3.0
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 3.5