Titles you rated
South BoundRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 2.5
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
ObsessedRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Panda! Go Panda!Rated ★ 3.0
The Water HorseRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
The Lone RangerRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
PiratesRated ★ 2.0- OceansRated ★ 4.0
March of the PenguinsRated ★ 3.5
StalingradRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0