Series
Ratings
48
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
A Time Called YouRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
The Good Bad MotherRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5