Titles you rated
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0