Movies
Ratings
386
Green BookRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
IntentionRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Painted FireRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
Come, Come, Come UpwardRated ★ 4.5
OseamRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda: Secrets of the Furious FiveRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0