Titles you rated
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
TemptedRated ★ 0.5
Warm and CozyRated ★ 4.0
SeventeenRated ★ 3.5
MistyRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5