Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 5.0
Single in SeoulRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 2.5
Fast XRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
My LoveRated ★ 3.0