Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
The Great BeautyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0