Movies
Ratings
43
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Point BreakRated ★ 2.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5