Titles you rated
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 3.5