Movies
Ratings
265 The Man Standing NextRated ★ 3.5 The Man Standing NextRated ★ 3.5
 Outlaw KingRated ★ 3.5 Outlaw KingRated ★ 3.5
 Zeitgeist: Moving ForwardRated ★ 3.0 Zeitgeist: Moving ForwardRated ★ 3.0
 In the Mood for LoveRated ★ 4.0 In the Mood for LoveRated ★ 4.0
 AlphaGoRated ★ 3.5 AlphaGoRated ★ 3.5
 Jenny, JunoRated ★ 2.0 Jenny, JunoRated ★ 2.0
 I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0 I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0
 The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0 The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
 The Angriest Man in BrooklynRated ★ 4.5 The Angriest Man in BrooklynRated ★ 4.5
 National TreasureRated ★ 2.0 National TreasureRated ★ 2.0
 Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5 Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
 Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.0 Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.0
 Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.1 Crime and PunishmentRated ★ 4.0 Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.1 Crime and PunishmentRated ★ 4.0
 Darkest HourRated ★ 4.0 Darkest HourRated ★ 4.0
- Inside Men: The OriginalRated ★ 2.5
 Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0 Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
 RiddickRated ★ 3.0 RiddickRated ★ 3.0
 Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5 Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
 AnnihilationRated ★ 3.5 AnnihilationRated ★ 3.5
 Alien: CovenantRated ★ 3.5 Alien: CovenantRated ★ 3.5