Titles you rated
The BatmanRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
Dear Evan HansenRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.0