Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Run OnRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Once Upon a Small TownRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.0