Series
Ratings
252
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 2.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Family by ChoiceRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Run BTS!Rated ★ 3.0
Gokujô!! Mecha mote iinchôRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5- 와라! 편의점Rated ★ 3.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 2.5