Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 5.0
AemaRated ★ 2.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- EuphoriaRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Nine PuzzleRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Toradora!Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
My Dearest NemesisRated ★ 5.0
Blue BoxRated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 5.0
NewtopiaRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5