Movies
Ratings
157
Love, RosieRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 4.0
The VowRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
My Dear EnemyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
Once Upon a TimeRated ★ 1.0
As OneRated ★ 4.0
OseamRated ★ 2.0