Movies
Ratings
521
1917Rated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
PielesRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 1.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 1.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 1.5
JokerRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The MuleRated ★ 4.0