Series
Ratings
16
School 2013Rated ★ 1.5
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 1.5
HorimiyaRated ★ 0.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 0.5
The Promised NeverlandRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0