Movies
Ratings
79
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Taare Zameen ParRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Smurfs 2Rated ★ 3.0