Titles you rated
Birth of a BeautyRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Five EnoughRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0