Movies
Ratings
196
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Gantz:ORated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5