Titles you rated
MissingRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
An Easy GirlRated ★ 1.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0