Titles you rated
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5