Titles you rated
From Five To NineRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
MineRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
Maid Sama!Rated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
Kissable LipsRated ★ 4.0
Roommates of Poongduck 304Rated ★ 4.0
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 4.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 5.0
What's Wrong with Being Wily?Rated ★ 5.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 5.0- Seito ga Jinsei wo Yarinaoseru GakkoRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0