Movies
Ratings
88
The PriestsRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5