Series
Ratings
22
DoctorsRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0