Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5