Series
Ratings
134
Oshi no KoRated ★ 5.0
Love, TimelessRated ★ 5.0
Love Better Than ImmortalityRated ★ 5.0
Investiture of the GodsRated ★ 5.0- The Magic BladeRated ★ 5.0
Ever NightRated ★ 3.0
Battle Through the HeavenRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 3.0- The Shaw Eleven LangRated ★ 5.0
Song of PhoenixRated ★ 2.0
Detective DeeRated ★ 2.0
The Plough Department of Song DynastyRated ★ 2.0
Legend of Heavenly Tear: Phoenix WarriorsRated ★ 5.0
An Oriental OdysseyRated ★ 5.0
The Twin Flower LegendRated ★ 2.0
The Classic of Mountains and SeasRated ★ 4.0- Chinese Paladin 5Rated ★ 4.0
- The Legend of Zu Season 2Rated ★ 4.0
The Legend of ZuRated ★ 4.0
The Flame's DaughterRated ★ 5.0