Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 4.0- すいかRated ★ 4.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
Ashi GirlRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.5