Movies
Ratings
15
When Romance Meets DestinyRated ★ 0.5
The Fatal EncounterRated ★ 0.5
HancockRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.5
Julie & JuliaRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5