Movies
Ratings
102
The CircleRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
WarcraftRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
TedRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 2.5