Movies
Ratings
380
Lady BirdRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 2.5
ZodiacRated ★ 1.5
Be With YouRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 1.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 2.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 0.5
ElysiumRated ★ 1.5
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0