Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.5
Seoul VibeRated ★ 1.0
Steel RainRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
DuneRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 3.5