Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 1.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.5
LiveRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0