Movies
Ratings
307
Tidal WaveRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0