Titles you rated
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0