Movies
Ratings
18
La La LandRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0